Wszelkie prawa zastrzeżone © "RODAN" Sp. z o.o.
"RODAN" Sp. z o.o.
Twój Partner
pomożemy Tobie i Twojej firmie
Zakupy
on-line
RODAN
WSZYSTKO DLA SZKOŁY I BIURA
MAPA ODWIEDZIN STRONY
Strona główna
Gości online: 1
GAZETKA PROMOCYJNA

O nas

 
Firma "RODAN" to przedsiębiorstwo prywatne, prężnie działające na rynku woj. wielkopolskiego od 1990 roku. Rzetelności w działaniu od początku funkcjonowania firmy umożliwiło jej w bardzo krótkim czasie objęcie pozycji lidera w branży papierniczo-biurowo-szkolnej na lokalnym rynku.

W 2003 r. firma "RODAN" Sp. z o.o. podpisała umowę o współpracy z ogólnopolską siecią handlową "PARTNER XXI" - dynamicznie rozwijającą się, największą polską siecią dystrybucyjną w branży pbs, w której to dziś jest największym Udziałowcem tej sieci.

Dotychczasowe sukcesy w działalności "RODAN" Sp. z o.o. osiągaliśmy dzięki zaufaniu, jakim darzą nas Klienci; dzięki silnej, ugruntowanej i stabilnej pozycji firmy na rynku, a także efektywnym sposobom działania, które pozwalają nam lepiej poznawać i zaspokajać potrzeby naszych Klientów, a także budować z nimi długotrwałe partnerskie relacje handlowe.

Wieloletnie doświadczenie w naszej branży pozwala nam kierować ofertę do wszelkiego rodzaju Klientów: zarówno instytucjonalnych (urzędy, instytucje, szkoły, uczelnie itp.) jak i podmiotów prowadzących działalność gospodarczą.

W naszej bieżącej ofercie asortymentowej znajdziecie Pa
ństwo około 16 tysięcy różnych produktów, m.in.: art. papiernicze, szkolne i biurowe, urządzenia i mat. eksploatacyjne, przybory do pisania.

Potrzeby Klientów są dla nas najważniejsze i decydują o kierunkach naszego rozwoju. Realizując je, zawsze mamy na uwadze nadrzędne cele: najwyższą jakość, dążenie do nowoczesności oraz profesjonalne, partnerskie współdziałanie. Dlatego we współpracy z naszymi Klientami, gwarantujemy im kompleksową, skatalogowaną ofertę produktów o najwyższej jakości i w atrakcyjnych cenach, sprawną obsługę oraz szybkie, terminowe dostawy, podejście do Klienta ukierunkowane na poznanie jego potrzeb, przy tym profesjonalizm, wiedzę i umiejętności naszych przedstawicieli handlowych - doradców Klienta, a także częste, atrakcyjne promocje.

Certyfikaty

Własna marka Idest

Oferujemy Państwu produkty naszej własnej marki IDEST, produkowane przez największych producentów z branży artykułów biurowych.
IDEST to towary wysokiej jakości za korzystną cenę.